O NAS - FIRMA

Framesound Poland Business Group Sp. z o.o.

MEDIA - KOMUNIKACJA - PASJA

Framesound Production Sp. z o.o. jest firmą z ponad piętnastoletnią tradycją. Założycielem i menagerem firmy jest Dariusz Trętowicz. Przez lata firma rozwinęła się ze studia dźwiękowego do dużego studia medialnego zajmującego się zarówno produkcją filmowo-telewizyjną, postprodukcją audio-video, grafiką i animacją oraz nagraniami audio. W 2010 roku firma została przekształcona w spółkę kapitałową. Obecnie Framesound Production jest naszym głównym znakiem towarowym, a siedzibą miasto Rzeszów.


#

Dariusz Trętowicz

Wykładowca, Filmowiec, Producent, Dźwiękowiec, Akustyk

Założyciel i menager firmy Framesound Production Sp. z o.o. Początki kariery sięgają 1994 roku kiedy założył radiowe studio wraz z jedną z pierwszych cyfrowy edycji dźwięku we Wrocławiu. Potem był współtwórcą i współwłaścicielem Studia Voiceland we Wrocławiu. W 1999 r. wykonał pierwszy w Polsce remastering dźwięku filmu "Rejs" z formatu mono do formatu 5.1 Dolby Digital.

Największym atutem firmy jest zespół, w skład którego wchodzą wysokiej klasy specjaliści. Połączenie najwyższych kwalifikacji, wieloletniego doświadczenia i zawodowej pasji pozwala podejmować każde wyzwanie i spełniać wszystkie oczekiwania klientów. Owocuje to profesjonalizmem i pierwszorzędną jakością świadczonych usług. Framesound Production wyznaje i stosuje w praktyce prostą zasadę: "Najważniejszy jest pomysł!"

Na każde pytanie można w końcu znaleźć odpowiedź. Framesound nieustannie pyta, i znajduje odpowiedzi. W toku nieustannych poszukiwań za pomocą słowa, tekstu, obrazu i dźwięku tworzymy coraz to nowe historie. Są to opowieści o rzeczach, ludziach, firmach, wydarzeniach, instytucjach i zjawiskach. Robienie filmów, opowiadanie historii jest przede wszystkim PASJĄ. Na każdym etapie. Jesteśmy grupą ludzi, których ta pasja połączyła.

Nagrody:

Wyprodukowany przez nas film "Paweł z Tarsu - Pojednanie Światów" otrzymał I nagrodę w kategorii programy telewizyjne na 26 Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów - Niepokalanów 2011 oraz "Filmowy Ziemowit" w kategorii Projekt Edukacyjny na Przeglądzie Filmów Edukacyjnych w Kielcach 2011.

Każde zlecenie jest inne dlatego stale się rozwijamy. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, a różnorodność projektów spowodowała że nie boimy się trudnych wyzwań. Najważniejszy jest dla nas jest jasny i czytelny kontakt z nami. A nasz najnowszy projekt to Studio Mix51.com - studio postprodukcji audio.

SPONSORING I PARTNERSTWO:

  • Festiwal Podwodny Wrocław 2009
  • III Festiwal Zwiastunów Filmowych - Trzebnica 2008
  • I Dziecięcy Konkurs Aktorskiej Interpretacji Piosenki w ramach PPA 2007
  • Międzynarodowy Festiwal Muzyczny "Wratislavia Cantans" 2006
  • Festiwal Muzyki Dawnej - Forum Musicum 2006
  • Ogólnopolski Program Rozwoju Chórów Szkolnych - Śpiewająca Polska 2006

PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA POMIESZCZEŃ MEDIALNYCH:

Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy Studio Telewizyjne w DSWE we Wrocławiu, Studio dźwiękowe Voiceland, oraz Studio produkcji filmowej i telewizyjnej - Framesound Production. Jesteśmy również projektantem i wykonawcą wystawy multimedialnej w Pałacu Biskupów Krakowskich dla Muzeum Narodowego w Kielcach. Najnowszy projekt to profesjonalne studio produkcji dźwięku Studio Mix51.com